Zachęcamy do kandydowania w wyborach uzupełniających zarządzonych na Wydziale Neofilologii do:

– Rad Samorządu Studentów

– Rady Wydziału

– Rad Dydaktycznych

Rada Dydaktyczna odpowiada za jakość kształcenia na Twoim kierunku studiów. To od jej decyzji zależy, czy Twoje studia będą nowoczesne, ciekawe i sprawiedliwe. Do zadań Rady należy m.in.: – projektowanie koncepcji kształcenia i programu studiów; – opracowywanie zasad egzaminowania, oceniania i dyplomowania, – zatwierdzanie wysokości opłat,- monitorowanie jakości zajęć na podstawie wyników ankiet studenckich.

Tak ważne decyzje nie mogą być podejmowane bez głosu osób studiujących. Dlatego w skład Rady, obok nauczycieli i nauczycielek akademickich, wchodzą także przedstawiciele i przedstawicielki studentów i doktorantów.

Szczegółowe informacje w pliku: