(Budynek przy ul. Dobrej 55)

I. Dezynfekcja stanowisk pracy

• W każdej sali będzie znajdował się dozownik z płynem do dezynfekcji oraz papierowe ręczniki. Przed zajęciami studenci sami dezynfekują blat, przy którym będą pracować. Decyzja, czy to zrobią, należy do nich.
  • Raz dziennie, wieczorem, pomieszczenia będą dezynfekowane przez ekipę sprzątającą.

II. Maseczki

• Studenci będą mogli kupić maseczki w bufecie na poziomie -1.

III. Zajęcia on-line w grupie i indywidualne

• Studenci uczestniczący w zajęciach on-line indywidualnie (np. w OGUN-ach w trybie zdalnym) będą mogli pracować w następujących miejscach przestrzeni wspólnej: czytelnia Instytutu Germanistyki (s. 00.069) i Katedry Hungarystyki (s. 00.115) oraz stoliki i miejsca siedzące na korytarzach na parterze i poziomie -1.
  • Chodzi wyłącznie o pojedyncze osoby, a nie grupy oraz o pracę na własnych laptopach, w słuchawkach, z zachowaniem zasady ciszy.

(uw.edu.pl/wytyczne-sanitarne-dotyczace-funkcjonowania-obiektow-uw/)