O godz. 10:30 w auli nr 1.008 (I piętro) odbędzie się spotkanie z Zespołem Dziekańskim, na którym omówione zostaną najważniejsze kwestie organizacyjne dotyczące studiowania na Wydziale, dlatego gorąco rekomendujemy udział w tym w tym wydarzeniu.
W godz. 12:00-17:30 będziecie mieli Państwo okazję wzięcia udziału w warsztatach, które mają na celu przygotować Państwa do organizacji czasu i pracy podczas roku akademickiego. Przypominamy, że na warsztaty obowiązują zapisy.
Ponadto przez cały dzień będziecie mieli Państwo okazję spotkać się z przedstawicielami swoich Jednostek, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące Państwa kierunków studiów.
Zachęcamy do śledzenia profilu Wydziału Neofilologii na Facebooku, gdzie na bieżąco będą pojawiać się wszystkie informacje.

Łączymy serdeczne pozdrowienia, do zobaczenia!