Uroczysta inauguracja roku akademickiego
w Katedrze Hungarystyki dla kierunków:
Hungarystyka i Fennistyka
odbędzie się
dnia 29 września 2022 roku o godz. 10.00
w siedzibie Wydziału Neofilologii UW
przy ulicy Dobrej 55 (s. 2.014, II piętro)

Serdecznie zapraszamy!

Dni Adaptacyjne dla I roku studiów I stopnia w Katedrze Hungarystyki dla kierunków fennistyka i hungarystyka dnia 29 września – po uroczystej inauguracji:

• godz. 11.30, sala 2.014 (II piętro) Spotkanie informacyjne dotyczące toku studiów (plan i program studiów, Zasady Studiowania w Katedrze Hungarystyki oraz inne sprawy organizacyjne)
  • godz. 18.00 szkolenie (online) z zakresu praw i obowiązków studenta prowadzone przez przedstawicieli Zarządu Samorządu Studentów UW (Link zostanie przesłany przed spotkaniem)

Odbiór legitymacji studenckiej w Sekretariacie Katedry Hungarystyki dnia 29 września w godz. 13.30 – 15.00

Dni Adaptacyjne dla I roku studiów I stopnia dla wszystkich kierunków Wydziału Neofilologii odbędą się w dniu 30 września.
Szczegółowy program: https://neofilologia.uw.edu.pl/10083-2/

Zajęcia dydaktyczne zaczynają się 4 października (we wtorek)