Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

Lista pracowników

Drukuj

p. o. Kierownik Katedry: dr Csilla Gizińska

Zastępca Kierownika Katedry ds. studenckich: dr Elżbieta Szawerdo

Kierownik Pracowni Finlandystyki: dr Łukasz Sommer

Pracownicy: [lista dostępna również na stronie ogólnouniwersyteckiej]

prof. dr hab. Bożenna Bojar bbojar*uw.edu.pl językoznawstwo ogólne 3.052

prof. UW dr hab. Zoltán Németh

nemetx*gmail.com
literaturoznawstwo węgierskie 3.053
dr Anna Buncler a.buncler*uw.edu.pl językoznawstwo fińskie 3.050
dr Csilla Gizińska csilla.gizinska*uw.edu.pl literaturoznawstwo węgierskie 2.026 55-20-976
dr Marcin Grad marcingrad*uw.edu.pl historia Węgier, hungarologia 3.047 55-26-077
dr Anna Grzeszak anna.grzeszak*uw.edu.pl językoznawstwo węgierskie 3.047 55-26-077
dr Szymon Pawlas szymon.pawlas*uw.edu.pl językoznawstwo węgierskie, ugrofinistyka 3.047 55-26-077
dr Magdalena Roguska-Németh
m.roguska*uw.edu.pl literaturoznawstwo węgierskie 3.047
55-26-077
dr Joanna Rydzewska-Siemiątkowska językoznawstwo fińskie 3.048 55-26-078
dr Łukasz Sommer lukaszsommer*uw.edu.pl historia kultury fińskiej 3.050
dr Elżbieta Szawerdo eszawerdo*uw.edu.pl literaturoznawstwo węgierskie, hungarologia 2.024 55-26-055
dr Katalin Török katalin.torok*uw.edu.pl językoznawstwo węgierskie 3.047 55-26-077
mgr Alexandra Bata-Bocian lektorat języka węgierskiego 3.046
55-26-076
mgr Alexandra Dusza translatorium węgierskie
3.046
55-26-076
mgr Ildikó Kozak
i.kozak*uw.edu.pl lektorat języka węgierskiego 3.046
55-26-076
mgr Tiina Moisander lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
mgr Krisztina Paulóné Deme lektorat języka węgierskiego 3.046
55-26-076
mgr Rene Virks
lektorat języka estońskiego 3.048
55-26-078
mgr Paula Wolski p.wolski4*uw.edu.pl lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
biblioteka i administracja
mgr Halina Grzymska h.grzymska*uw.edu.pl kierownik biblioteki 0.115 55-20-960
mgr Małgorzata Taranek taranekma*gmail.com biblioteka
0.115
55-20-960
mgr Urszula Grzelecka hungarystyka*uw.edu.pl sekretariat 2.022 55-20-975
doktoranci:
mgr Agnieszka Barátka abaratka*gmail.com językoznawstwo węgierskie 3.051
mgr Ewelina Bátor lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
mgr Joanna Elantkowska-Białek jo_elan*wp.pl lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
mgr Ariana Fabiszewska
literaturoznawstwo węgierskie
3.051
mgr Anna Homanowska językoznawstwo fińskie
3.048
mgr Damian Kaleta dam.kaleta*gmail.com językoznawstwo węgierskie 3.051
mgr Maciej Sagata językoznawstwo węgierskie 3.051
mgr Szabolcs Szilva
językoznawstwo węgierskie
3.051
mgr Elżbieta Wlaźnik literaturoznawstwo węgierskie
3.051
 

Godziny pracy sekretariatu

  • poniedziałek - 12-15
  • wtorek - nieczynny
  • środa - 10-14
  • czwartek - 10-14
  • piątek - 10-13
Forum Węgierskie

Created with financial support
from UE Erasmus Programme.