Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

Pracownicy

Zapraszamy do zapoznania się z listą pracowników naszej katedry.

 



Lista pracowników

Drukuj

p. o. Kierownik Katedry: dr Csilla Gizińska

Zastępca Kierownika Katedry ds. studenckich: dr Elżbieta Szawerdo

Pracownicy: [lista dostępna również na stronie ogólnouniwersyteckiej]

prof. dr hab. Bożenna Bojar bbojar*uw.edu.pl językoznawstwo ogólne 3.052
prof. Csaba Kiss csgkiss*gmail.com historia kultury Węgier
(profesor wizytujący)
3.053
prof. Mika Hallila m.hallila*uw.edu.pl literatura i kultura Finlandii
(profesor wizytujący)
3.050
dr Csilla Gizińska csilla.gizinska*uw.edu.pl literaturoznawstwo węgierskie 2.026 55-20-976
dr Elżbieta Cygielska e.cygielska*uw.edu.pl literaturoznawstwo węgierskie 3.047 55‑26‑077
dr Łukasz Sommer lukaszsommer*uw.edu.pl historia kultury fińskiej 3.050
dr Anna Buncler a.buncler*uw.edu.pl językoznawstwo fińskie 3.050
dr Elżbieta Szawerdo eszawerdo*uw.edu.pl literaturoznawstwo węgierskie, hungarologia 2.024 55-26-055
dr Katalin Török katalin.torok*uw.edu.pl językoznawstwo węgierskie 3.047 55-26-077
dr Anna Grzeszak anna.grzeszak*uw.edu.pl językoznawstwo węgierskie 3.047 55-26-077
dr Magdalena Roguska m.roguska*uw.edu.pl literaturoznawstwo węgierskie 3.047 55-26-077
dr Szymon Pawlas szymon.pawlas*uw.edu.pl językoznawstwo węgierskie, ugrofinistyka 3.047 55-26-077
dr Marcin Grad marcingrad*tlen.pl historia Węgier, hungarologia 3.047 55-26-077
lektoraty
mgr Ildikó Kozak i.kozak*uw.edu.pl lektorat języka węgierskiego 3.046 55-26-076
mgr Monika Antal monika.antal*uw.edu.pl lektorat języka węgierskiego 3.046 55-26-076
mgr Paula Wolski p.wolski4*uw.edu.pl lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
mgr Svetlana Kass ks.sveta*gmail.com lektorat języka estońskiego 3.048 55-26-078
mgr Emmi Pollari emmi.pollari*gmail.com lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
biblioteka i administracja
mgr Halina Grzymska h.grzymska*uw.edu.pl kierownik biblioteki 0.115 55-20-960
mgr Urszula Grzelecka hungarystyka*uw.edu.pl sekretariat 2.022 55-20-975

Doktoranci:

mgr Małgorzata Taranek mtaranek*student.uw.edu.pl językoznawstwo węgierskie 3.051
mgr Agnieszka Barátka abaratka*gmail.com językoznawstwo węgierskie 3.051
mgr Ewelina Bátor lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
mgr Joanna Rydzewska lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
mgr Joanna Elantkowska-Białek jo_elan*wp.pl lektorat języka fińskiego 3.048 55-26-078
mgr Elżbieta Wlaźnik 3.051
mgr Damian Kaleta dam.kaleta*gmail.com językoznawstwo węgierskie 3.051
 

Terminy dyżurów w roku akad. 2017/18

Drukuj

 

Bożenna Bojar pn. 14:00-15:00 3.052
Csilla Gizińska wt. 13:00-14:00
śr. 15:30-16:30
2.026.
Elżbieta Cygielska cz. (po indywidualnym umówieniu) 3.047
Łukasz Sommer
wt. 16:30-17:30
3.050
Elżbieta Szawerdo śr. 13:15-14:15
pt. 11:30-12:30
2.024
Katalin Török

pn. 10:00-11:00

3.047
Anna Grzeszak śr. 15:00-16:30 3.047
Csaba Kiss po indywidualnym umówieniu 3.054
Ildikó Kozak wt. 11:30-12:30 3.046
Paula Wolski wt. 11:15-12:15 3.048
Mika Hallila śr. 11:30-12:30 3.054
Anna Buncler śr. 15:00-16:30 3.050
Svetlana Kass cz. 15:00-16:30 3.048.
Szymon Pawlas pn. 13:15-14:15 3.047
Marcin Grad śr. 15:00-16:30 3.047
Krisztina Paulóné Deme śr. 13:15-14:15 3.046
Ewelina Bátor śr. 10:00-11:00 3.048.
Agnieszka Barátka pt. 9:45-11:15 3.051
Damian Kaleta po indywidualnym umówieniu 3.051
Maciej Sagata śr. 16:00-16:30 3.051.
Alexandra Bata-Bocian po indywidualnym umówieniu 3.046
Tiina Moisander cz. 11:15-12:15 3.048

 

 


Godziny pracy sekretariatu

  • poniedziałek - 12-15
  • wtorek - nieczynny
  • środa - 10-14
  • czwartek - 10-14
  • piątek - 10-13
Forum Węgierskie

Created with financial support
from UE Erasmus Programme.