Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

Specjalista ds. Rekrutacji [węgierski]

Firma STEP UP jest firmą executive / direct search. Jesteśmy profesjonalistami, dzięki naszym bogatym doświadczeniom zawodowym służymy doradztwem personalnym na najwyższym poziomie. Z naszych usług w obszarze identyfikacji talentów oraz ocenie kompetencji istniejących zespołów korzystają klienci z wielu krajów. Obszar w jakim się specjalizujemy to wyższe stanowiska menadżerskie, stanowiska ze średniego szczebla zarzadzania oraz eksperckie w FMCG, branży farmaceutycznej i medycznej. Zaufali nam Klienci posiadający swoje biura na całym świecie. Realizujemy projekty w Polsce, w Europie ale także w tak odległych kulturowo lokalizacjach jak Dubaj, Singapur czy Kazahstan.

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy do naszego zespołu w Warszawie osób na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

(Miejsce pracy: Warszawa, możliwość pracy zdalnej)

Dotyczy rynku węgierskiego

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń na lokalnych portalach internetowych

  • Analiza napływających aplikacji

  • Kontaktowanie wybranych kandydatów

  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych

  • Raportowanie wykonanych zadań

Oczekiwania:

  • Znajomość języka węgierskiego

  • Biegła obsługa Ms Office i Internetu

  • Samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w doradztwie personalnym

  • zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Atrakcyjne warunki pracy i zatrudnienia

  • Możliwość pracy zdalnej bezpośrednio na rynku węgierskim

  • Nabycie umiejętności selekcji i rekrutacji kadr

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy w entuzjastycznym zespole

Oferujemy szkolenia wprowadzające i pozwalające osiągnąć pełną samodzielność w działaniu

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Austria, Belarus, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, France, Germany, Hungary, Italy, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Moldavia,

Poland, Romania, Russia, Slovenia, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, U.A.E, UK