Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

praca z fińskim w Gdyni

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wsparcie klienta fińskojęzycznego
Miejsce pracy: Gdynia
Nr referencyjny: WKF/2017

Interesuje Cię zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji?
Chcesz wykorzystywać znajomość języków obcych na co dzień?

Jeśli tak - czekamy właśnie na Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami z krajów fińskojęzycznych.

  • Obsługa przychodzących zgłoszeń.

  • Klasyfikacja i wprowadzanie zgłoszeń do systemu.

  • Analiza i rozwiązywanie indywidualnych sytuacji.

Oferujemy:

  • Ciągły kontakt z językiem fińskim.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały lub część etatu.

  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu benefitów, w tym m. in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina, bony paliwowe, bony do sklepów (IKEA, MediaMarkt, Sephora, Smyk, Empik, Yes, itp.).

  • Możliwości budowania kariery w międzynarodowym, szybko rozwijającym się centrum multi-językowym (pracują od kilku lat grupy niemieckojęzyczne).

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym).

  • Bogaty pakiet szkoleń (w tym kursy językowe).

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka fińskiego (min. B2) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1).

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Nie wymagamy doświadczenia w obsłudze klienta!

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."