Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

dla domu maklerskiego (jęz. węgierski)

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 17 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego klienta, domu maklerskiego, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży (z językiem węgierskim)

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • Aktualizacja i analiza bazy kontaktów

  • Wsparcie i obsługa Klienta w języku węgierskim (kontakt mailowy i/lub telefoniczny)

  • Monitorowanie rynku walut, towarów i trendów giełdowych

  • Organizacja szkoleń internetowych, warsztatów i spotkań z inwestorami

  • Udział w przygotowaniu analiz i prezentacji

  • Raportowanie w CRM

Poszukiwane kompetencje:

  • Wymagana jest biegła znajomość języka węgierskiego (WARUNEK KONIECZNY)

  • Mile widziane osoby w trakcie studiów lub absolwenci

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętności komunikacji oraz analizy i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

  • Zainteresowanie tematyką usług finansowych lub ekonomią

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (najpierw 3 miesięczny okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony)

  • ATRAKCYJNA podstawa plus system premiowy

  • Benefity pozapłacowe

  • Prace w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego

  • Pracę prawie w Centrum Warszawy

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ARPI Staffing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną  w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 7015, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych  – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ARPI Staffing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.