Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

Gutenberg Networks

Gutenberg Networks Warszawa, firma zajmująca się projektowaniem materiałów poligraficznych i reklamowych, należąca do Grupy DDB, poszukuje kandydata na stanowisko:

Project Coordinator z jęz. węgierskim
Nr ref. 4/16
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
koordynacja działań marketingowych i reklamowych dla węgierskojęzycznego klienta agencji
obsługa i utrzymywanie relacji z klientem
nadzór nad pracą zespołu projektowego wewnątrz agencji

Wymagania:
biegła znajomość jęz. węgierskiego (w mowie i piśmie)
mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klientów
umiejętność nawiązywania i budowania relacji
umiejętności organizacyjne
umiejętności komunikacyjne
samodzielność
dokładność
doświadczenie w agencji reklamowej BTL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
pracę nad ciekawymi projektami dla największych marek
możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do nowych technologii
stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.