Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

dyrektor sieci sprzedaży [węgierski na Węgrzech]

SWEET TEAM SP Z O.O.

Firma SWEET TEAM SP Z O.O. specjalizuje się w sprzedaży lodów z punktów mobilnych.

Produkt który oferujemy jest nowością na rynku węgierskim.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Dyrektor sieci sprzedaży

Miejsce pracy: Węgry, Budapeszt i okolice

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem lodziarni w podległym regionie, organizacja i kontrola czasu pracy oraz jakości obsługi
  • Rekrutacja pracowników i ich szkolenie
  • Premiowanie pracowników.
  • Współpraca z sieciami handlowymi oraz galeriami; współtworzenie nowych punktów sprzedaży
  • Motywowanie zespołu
  • Raportowanie do Zarządu
  • Reprezentacja firmy przed miejscowymi oddziałami sanitarnymi oraz innymi jednostkami związanymi z funkcjonowaniem firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w rekrutacji
  • Elastyczność odnośnie godzin pracy
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Skrupulatność w administracji dokumentów
  • Znajomość języka angielskiego lub polskiego

Oferujemy:

  • Dodatkowe narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Premie procentowe za osiągnięte wyniki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę dla wielu renomowanych klientów dużych sieci handlowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze .
  • Wynagrodzenie w sezonie 2000 EUR; poza sezonem 1000 EUR

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim lub angielskim

Marta Olszewska

mobil +48 690 080 917

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie przez SWEET TEAM SP z o.o., moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).