Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

praca z węgierskim w Gdańsku

Firma SESCOM S.A. wspiera zarządzanie obsługą techniczną obiektów, specjalizując się w systemach, które są najbardziej zaawansowane technologicznie oraz kluczowe dla sprawnego funkcjonowania placówek handlowych. Działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Niemiec. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w młodym zespole specjalistów odpowiedzialnych za wsparcie i doradztwo techniczne oraz za koordynowanie usług świadczonych przez serwisantów dołącz do nas.

Oferujemy Ci współpracę na stanowisku:

REGIONALNY KOORDYNATOR SERWISU

(WĘGIERSKI)

Miejsce pracy: Gdańsk
RKS/29/2015

Zadania:

  • Koordynacja prac zespołów świadczących usługi serwisowe (budowlane i HVAC)

  • Zdalna kontrola jakości wykonywanych prac i rozliczanie prac podległych serwisów

  • Planowanie i raportowanie prac w systemie

  • Bezpośredni kontakt z klientem (przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, informowanie o statusie zgłoszonych zdarzeń)

  • Bezpośrednia współpraca z urzędami i instytucjami państwowymi

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe techniczne lub logistyczne)

  • Umiejętność zdalnej koordynacji prac podległego zespołu

  • Kreatywność w zakresie znajdowania rozwiązań pod presją czasu

  • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku wymagającym koordynacji działań lub zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Dobrą atmosferę

  • Partnerskie stosunki

  • Ciekawe wyzwania

  • Możliwości rozwoju

  • Kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem linku: https://sescom.elevato.net/pl/regionalny-koordynator-serwisow-wegierski,ja,64