szkolenie bhp

Uwaga studenci I roku studiów!

Dotyczy także studentów I roku studiów II stopnia, którzy na studiach I

stopnia nie uczestniczyli w szkoleniu BHP, lub odbyli je przed rokiem

2014/2015 r.

Informacje dot. szkolenia BHP (internetowe):

Program szkolenia i test będzie dostępny na platformie Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji (COME) w terminie:

od 2 listopada 2018 r. do 8 lutego 2019 r.

Termin poprawkowy od 1 marca do 7 marca 2019 r. Dodatkowe terminy nie są przewidziane. Szkolenie jest zakończone egzaminem testowym (26 pytań zamkniętych jednokrotnej odpowiedzi) zaliczenie testu będzie automatycznie wyliczone przez system i po zakończonej turze przesłane do systemu USOS.

Osoby, które mają zaliczenia z BHP z innej uczelni albo innym wydziale UW proszone są o jak najszybsze zgłoszenie tego opiekunom roku i złożenie w sekretariacie podania z prośbą o przepisanie tego przedmiotu. Do podania proszę dołączyć wydruk na karcie przebiegu studiów. Jest to konieczne, albowiem te osoby nie będą umieszczane na listach do szkolenia BHP w tym roku akademickim.

Ewentualne powtarzanie tego przedmiotu można zrealizować w terminie 31.08-15.09.2019   i  wiąże się z opłatą 200 zł.